Iwona+Artur

Na poddaszu kamienicy, z okien mieszkania Iwony i Artura można zobaczyć Kościół, w którym składali sobie przysięgę. Tam zacząłem fotografować wydarzenia tego dnia. Do kościoła, ma się rozumieć, spacerkiem. Wspominam to wesele głównie z powodu fantastycznie bawiących się gości i muszę przyznać, że Dj był niezrównany w zagrzewaniu do zabawy.

Było bez wątpienia kolorowo. Miesiąc później ganialiśmy po łąkach, gdzieś przy starych stodołach aby zrealizować sesję plenerową. Zapraszam do galerii, gdzie możecie obejrzeć efekty i zanurzyć się w rytmie wydarzeń.

# Fotograf ślubny, fotograf Mariusz Dmowski, fotografia ślubna, fotoreportaż ślubny, poślubne sesje plenerowe, sesje narzeczeńskie, naturalna fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, klasyczny fotoreportaż ślubny, fotografia ślubna Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, poślubne sesje plenerowe Warszawa, sesje narzeczeńskie Warszawa, fotografia ślubna Śląsk, fotografia ślubna mazowieckie, dobry fotograf ślubny, sesje zdjęciowe, plenery fotograficzne, cała Polska #

© 2023 Zachowaj te chwile… . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.