Ewa + Szymon

Fotoreportaż ślubny i sesja plenerowa Ewy i Szymona

Zaczęło się od czworonożnego gościa na planie. To był dobry początek mojego fotoreportażu. Wszystko przebiegało gładko począwszy od przygotowań U bohaterów moich zdjęć można było wyczuć zarówno spokój jak i ważkość tego dnia. Po błogosławieństwie udaliśmy się do XIII-wiecznego kościoła, w którego murach dokonała się przysięga małżeńska Ewy i Szymona. No i wesele… ale tu już nie trzeba niczego opisywać, to możecie zobaczyć na zdjęciach.

Podczas zabawy weselnej znaleźliśmy dogodny moment na krótki plener ślubny ale prawdziwą sesję poślubną zrealizowaliśmy w miejskim stylu kilka tygodni później. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

# Fotograf ślubny, fotograf Mariusz Dmowski, fotografia ślubna, fotoreportaż ślubny, poślubne sesje plenerowe, sesje narzeczeńskie, naturalna fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, klasyczny fotoreportaż ślubny, fotografia ślubna Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, poślubne sesje plenerowe Warszawa, sesje narzeczeńskie Warszawa, fotografia ślubna Śląsk, fotografia ślubna mazowieckie, dobry fotograf ślubny, sesje zdjęciowe, plenery fotograficzne, cała Polska #