Monika+Bartek

Fotoreportaż ślubny i sesja plenerowa Moniki i Bartka

Lubię zaczynać swoją opowieść od wczesnego rana. Jest wówczas dużo czasu abym mógł przestać być zauważany. W tym przypadku zadanie ułatwili mi sami Narzeczeni, którzy byli bardzo otwarci i swobodni. Kiedy przyszła makijażystka piliśmy już drugą kawę i rozmawialiśmy o tym, jak się poznali. To są momenty, kiedy bez presji czasu, mogę „polować” na naturalne i niewymuszone kadry, które potem wzbogacają narrację.

Po ceremonii w bardzo malowniczym, małym drewnianym kościele, skończył się spokój, bowiem parkiet zawłaszczyli goście weselni, którym nie brakowało energii do zabawy. I tak było do końca wesela.

Sesję poślubną zrealizowaliśmy kilka tygodni po weselu. Monika i Bartek pozwolili się zaprosić do miasta i właśnie w miejskiej scenerii wykonaliśmy kilkadziesiąt naprawdę przyjemnych kadrów. Gdzieś w tle przewijała się Wisła, bo jakoś spontanicznie nas przyciągały nadwiślańskie krajobrazy Warszawy. Niezawodny okazał się również ogród Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Dał on też trochę schronienia przed słońcem.


# Fotograf ślubny, fotograf Mariusz Dmowski, fotografia ślubna, fotoreportaż ślubny, poślubne sesje plenerowe, sesje narzeczeńskie, naturalna fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, klasyczny fotoreportaż ślubny, fotografia ślubna Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, poślubne sesje plenerowe Warszawa, sesje narzeczeńskie Warszawa, fotografia ślubna Śląsk, fotografia ślubna mazowieckie, dobry fotograf ślubny, sesje zdjęciowe, plenery fotograficzne, cała Polska #