Kasia+Michał

Jest takie bajeczne miejsce na Śląsku, gdzie nadal jeździ kolejka wąskotorowa. Zabytkowa Stacja Kolejki Wąskotorowej w Rudach stała się tłem do opowieści o Kasi i Michale. O ich radości, gdy są blisko siebie, i wkraczaniu na wspólne tory.

Za rok, z Kasią i Michałem spotkamy się już w dniu ich ślubu. Ja już się nie mogę doczekać, a tymczasem zapraszam Was do obejrzenia wybranych zdjęć z ich sesji narzeczeńskiej w tych malowniczych okolicznościach.

Sesja narzeczeńska jest bezpłatna, jeżeli decydujecie się również na mój fotoreportaż i plener po ślubie. O szczegółach przeczytacie w zakładce „Oferta”

# Fotograf ślubny, fotograf Mariusz Dmowski, fotografia ślubna, fotoreportaż ślubny, poślubne sesje plenerowe, sesje narzeczeńskie, naturalna fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, klasyczny fotoreportaż ślubny, fotografia ślubna Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, poślubne sesje plenerowe Warszawa, sesje narzeczeńskie Warszawa, fotografia ślubna Śląsk, fotografia ślubna mazowieckie, dobry fotograf ślubny, sesje zdjęciowe, plenery fotograficzne, cała Polska #

© 2021 Zachowaj te chwile… . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.