Tropikalny plener ślubny w Warszawie

Tropikalny plener ślubny w Warszawie

Mieliśmy wiele pomysłów na plener ślubny w Warszawie, ale zarówno Nowożeńcom jak i mnie, najlepszą lokalizacją na sesję fotograficzną wydawał się Ogród Botaniczny PAN w Powsinie.

Tuż przed sesją, Justyna i Adam odbyli swoją podróż poślubną na południe Europy. Wygrzani słońcem wrócili do Polski kilka dni przed zaplanowaną sesją poślubną. Bardzo chcieli zrealizować ją pośród natury, korzystając z pełnej palety barw jesieni.

Ogród Botaniczny PAN, to doskonała lokalizacja na tropikalny plener ślubny w Warszawie. Wszystkie barwy jesieni są na wyciągnięcie ręki a ponadto, aby oszczędzić szoku termicznego po powrocie z ciepłych krajów, skorzystaliśmy ze strefy tropików w tamtejszych szklarniach. Ponadto w tygodniu w godzinach okołopołudniowych jest tam bardzo kameralnie i można swobodnie fotografować.

Przed Wami plenerowa sesja ślubna Justyny i Adama w ciepłych barwach jesieni – zapraszam do galerii zdjęć!

Dosyć często mi się zdarza, że fotografie mi „grają”. Podczas postprodukowania Waszych sesji, niektóre kadry przywołują konkretne piosenki. Tak jest i w tym przypadku. Kojarzycie taki dynamiczny utwór wykonywany przez Emilianę Torrini? Teledysk i słowa, też mi tu bardzo pasują!


„Man, you got me burning,
I’m the moment between the striking and the fire.
Hey, read my lips,
Cause all they say is kiss, kiss, kiss, kiss, kiss.
No, it’ll never stop,
My hands are in the air, yes I’m in love.
My heart is beating like a jungle drum,
Raka tunku tunku tuku tuku tum tum.”

Zobacz inne sesje w kategorii: plenery ślubne w Warszawie i zainspiruj się. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów. Każda sesja poprzedzona jest konsultacją, podczas której ustalamy wspólnie scenariusz. Zawsze proponuję, aby sesja ślubna odbyła się w lokalizacji, która jest związana albo z Waszą historią, przeszłością, miejscem poznania. Oczywiście wszelkie sezonowe zjawiska przyrody, takie jak piękna, wielobarwna jesień, też są doskonałą inspiracją i żal z takich okoliczności nie skorzystać.

fot. Mariusz Dmowski / zachowaj te chwile – Fotografia ślubna, fotoreportaże i plenery ślubne

© 2023 Zachowaj te chwile… . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.