Covid-19

COVID-19

Ślub w czasach COVID19 – ważne informacje!

Czas pandemii i związane z tym rygory, zmuszają wiele Par do zmiany terminów wesela. Dla mnie, to również okres, w którym muszę wykazać się jeszcze większą elastycznością. Odpowiadając na najczęstsze pytania, chcę Wam jasno zakomunikować, że z mojej strony możecie liczyć na pełne zrozumienie i dopasowanie się do okoliczności.

Najczęstsze obawy są związane z ograniczeniami, narzuconymi przez Rząd. Organizacja wesela, to duże wyzwanie logistyczne i finansowe, dlatego wszelkie zmiany, są tak dotkliwe. Żeby zminimalizować Wasze ryzyko i stres, przygotowałem 3 proste i skuteczne rozwiązania:

3 udogodnienia związane z restrykcjami COVID-19

  • Zmiana terminu realizacji usługi – termin jest ściśle określony w umowie, bo inaczej się po prostu nie da. Zawsze możemy go zmienić (również więcej niż 1 raz), z przyczyn niezależnych od Was, a tym bardziej, gdy jest to spowodowane obostrzeniami pandemicznymi. Zmiana terminu w tym wypadku, nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Stosowny paragraf, dopuszczający taką zmianę, znajdziecie w umowie.
  • Zmiana zakresu usługi – jest możliwa, pod warunkiem, że budżet pozostanie na podobnym poziomie. Jeżeli z powodu obostrzeń zostaniecie zmuszeni do skrócenia wesela i ograniczenia liczby gości, to dopasuję moją ofertę np. skracając reportaż na poczet sesji plenerowej, sesji innego rodzaju (portertowa, rodzinna, okolicznościowa etc…) lub zwiększenia ilości zdjęć w pakiecie. Nie jest natomiast możliwe zastąpienie usługi produktem, jakim są odbitki i album fotograficzny.
  • Wysokość zadatku, to niezmiennie 500 zł. Jest to rozsądna kwota, która gwarantuje bezpieczeństwo a jednocześnie nie nadwyręża Waszego budżetu. Pozostałą należność za wykonaną usługę inkasuję po jej wykonaniu, tzn. w momencie przekazania Wam zdjęć. Nie praktykuję „opłat rezerwacyjnych” czy „zaliczek bezzwrotnych” i podobnych, sprzecznych z dobrym obyczajem lub prawem paragrafów. Dbam o to, aby umowa gwarantowała bezpieczeństwo i Wam, i mnie w równym stopniu.

Tutaj znajdziesz moją ofertę.


Jeżeli potrzebujecie więcej informacji i indywidulanego potraktowania, to jestem do Waszej dyspozycji: Kontakt

Zapraszam i trzymajcie się zdrowo!

© 2021 Zachowaj te chwile… . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.