Oferta

COVID – 19 – informacje o dostosowaniu oferty do restrykcji pandemicznych.

Wyjątkowy prezent – VOUCHER na sesję fotograficzną o wartości 600 pln

Podaruj bliskim coś szczególnego, spraw aby poczuli się wyjątkowo, zapraszając ich na profesjonalną sesję fotograficzną w studio lub w plenerze!

Voucher można przeznaczyć na sesję przedślubną, sesję portretową o charakterze wizerunkowym lub sensualnym lub ciepłą pamiątkę jaką jest sesja rodzinna. Wartość vouchera może być również przeznaczona na poczet zapłaty za fotoreportaż ślubny lub sesję plenerową a także zadatek.

W celu zamówienia VOUCHERA, proszę o KONTAKT. Informacje dodatkowe i regulamin dostępne są TUTAJ.

W każdym wariancie otrzymujecie Państwo galerię online z Waszymi zdjęciami, która jest dostępna przez 3 miesiące. Dzięki temu możecie dokonać wyboru zdjęć spośród wyselekcjonowanych, najlepszych ujęć, a także dokupić dodatkowe kadry, jeżeli poczujecie apetyt na więcej, niż wynika z naszej umowy 🙂

Galeria umożliwia również podzielenie się wspomnieniami z kim tylko zechcecie i jest zabezpieczona hasłem przed osobami postronnymi.

Scenariusze:

Duży fotoreportaż ślubny.

Usługa obejmuje dokumentację fotograficzną od przygotowań (np. 9:00), poprzez ceremonię w USC lub kościele i wesele do godziny 0:30. Ilość zdjęć 250. Zdjęcia są poddane fotoedycji i obróbce cyfrowej.

Cena 2300 zł

Mały fotoreportaż ślubny.

Usługa obejmuje dokumentację fotograficzną ceremonii w USC lub kościele i przyjęcia weselnego do godz. 0:30. Ilość zdjęć 150. Zdjęcia są poddane fotoedycji i obróbce cyfrowej.

Cena 1700 zł

Sesja plenerowa.

Usługa obejmuje 3-4 godzinną sesję fotograficzną w plenerze. W jej wyniku przekazuję 24 zdjęcia poddane zaawansowanej obróbce cyfrowej po wcześniejszej starannej edycji. Sesję możemy wykonać w 2-3 zaplanowanych wcześniej miejscach.

Cena 1000 zł / 800 zł* (* w połączeniu z reportażem).

Sesja rodzinna

Sesja rodzinna ma formę plenerową lub studyjną (około 2 godzin). Możemy również spotkać się u Was w domu, w ogrodzie, na placu zabaw. W jej wyniku przekazuję 24 zdjęcia (8 zdjęć w przypadku sesji w studio), poddane edycji i postprodukcji.

Cena 600 zł

Sesja przedślubna

Sesja przedślubna jest doskonałym sposobem na poznanie się i podjęcie decyzji o dalszej współpracy. Sesja ma formę plenerową (około 2 godzin) i w jej wyniku przekazuję 24 zdjęcia, poddane edycji i postprodukcji. Jeżeli po sesji zdecydujecie się, na zawarcie umowy na wykonanie fotoreportażu wraz z sesją plenerową po ślubie, wówczas sesja przedślubna jest za darmo.

Cena 600 zł

Zaliczka na poczet wykonania każdej usługi o charakterze ślubnym wynosi 500 zł.


Inne ważne informacje:

Zazwyczaj ilość zdjęć wykonanych podczas waszej uroczystości, jest dużo większa, niż wynika to z zapisu w umowie. Podczas reportażu powstaje bardzo dużo materiału, który potem edytuję i wybieram kadry najciekawsze i możliwie najlepsze pod względem technicznym. Taki wyselekcjonowany materiał wysyłam do wglądu, dając możliwość swobodnego wyboru już docelowej ilości zdjęć.

Realizuję fotoreportaże i plenery ślubne bez ograniczeń terytorialnych. Stacjonuję w Warszawie i na Śląsku. W przypadku realizacji w promieniu pow. 50 km od Warszawy, opłata za dojazd wynosi 60 groszy za kilometr (tam i z powrotem). Koszt może być niższy. Wszystko zależy od logistyki i kalendarza zleceń.

Chętnie wyślę Wasze zdjęcia na pendrive (na zdj.). Koszt wraz z wysyłką na terenie Polski wynosi 120 pln. Jeżeli macie takie życzenie, to zaprojektuję dla Was fotoalbum. Współpracuję z renomowaną drukarnią, której zlecam wydruki. Oferta fotoalbumów jest bardzo szeroka dlatego cenę ustalimy indywidualnie, w zależności od Waszych oczekiwań.

© 2021 Zachowaj te chwile… . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.