Oferta

Duży fotoreportaż ślubny.

Usługa obejmuje dokumentację fotograficzną od przygotowań (np. 9:00), poprzez ceremonię w USC lub kościele i wesele do godziny 0:30. Ilość zdjęć 250. Zdjęcia są poddane fotoedycji i obróbce cyfrowej.

Cena 2300 zł

Mały fotoreportaż ślubny.

Usługa obejmuje dokumentację fotograficzną ceremonii w USC lub kościele i przyjęcia weselnego do godz. 0:30. Ilość zdjęć 150. Zdjęcia są poddane fotoedycji i obróbce cyfrowej.

Cena 1700 zł

Sesja plenerowa.

Usługa obejmuje 3-4 godzinną sesję fotograficzną w plenerze. W jej wyniku przekazuję 24 zdjęcia poddane zaawansowanej obróbce cyfrowej po wcześniejszej starannej edycji. Sesję możemy wykonać w 2-3 zaplanowanych wcześniej miejscach.

Cena 1000 zł / 800 zł* (* w połączeniu z reportażem).

Sesja przedślubna.

Sesja przedślubna jest doskonałym sposobem na poznanie się i podjęcie decyzji o dalszej współpracy. Sesja ma formę plenerową (około 2 godzin) i w jej wyniku przekazuję 24 zdjęcia, poddane edycji i postprodukcji. Jeżeli po sesji zdecydujecie się, na zawarcie umowy na wykonanie fotoreportażu wraz z sesją plenerową po ślubie, wówczas sesja przedślubna jest za darmo.

Cena 600 zł

Zaliczka na poczet wykonania usługi wynosi 500 zł.

Dojazd.

W przypadku realizacji w promieniu pow. 50 km od Warszawy, opłata za dojazd wynosi 60 groszy za kilometr (tam i z powrotem).

Inne ważne informacje.

Zazwyczaj przygotowuję dla Was więcej zdjęć, niż wynika to z zapisu w umowie. Podczas realizacji reportażu powstaje bardzo dużo materiału, który potem edytuję i wybieram kadry najciekawsze i możliwie najlepsze pod względem technicznym. Taki wyselekcjonowany materiał wysyłam do wglądu, dając możliwość swobodnego wyboru już docelowej ilości zdjęć, zgodnej z naszymi ustaleniami. Oczywiście, dodatkowe kadry, jeżeli tylko macie takie życzenie i potrzebę, możecie dokupić. To wszystko ustalamy na etapie podpisywania umowy.

Wasze zdjęcia standardowo przekazuję jako pliki cyfrowe, za pośrednictwem bezpiecznej galerii online, gdzie możecie je w sposób wygodny przejrzeć, wybrać i zaimportować na swój dysk.

Chętnie wyślę Wasze zdjęcia na pendrive (na zdj.). Koszt wraz z wysyłką na terenie Polski wynosi 120 pln

Jeżeli macie takie życzenie, to zaprojektuję dla Was fotoalbum. Współpracuję z renomowaną drukarnią, której zlecam wydruki. Oferta fotoalbumów jest bardzo szeroka dlatego cenę ustalimy indywidualnie, w zależności od Waszych oczekiwań.