Oferta

W każdym wariancie otrzymujecie Państwo galerię online z Waszymi zdjęciami, która jest dostępna przez 3 miesiące. Dzięki temu możecie dokonać wyboru zdjęć spośród wyselekcjonowanych, najlepszych ujęć, a także dokupić dodatkowe kadry, jeżeli poczujecie apetyt na więcej, niż wynika z naszej umowy 🙂

Galeria umożliwia również podzielenie się wspomnieniami z kim tylko zechcecie i jest zabezpieczona hasłem przed osobami postronnymi.

Oferta obowiązuje od 05.07.2021

Scenariusze:

Poniższe scenariusze, to najczęściej wybierane przez Was warianty. Każdy z nich można zmodyfikować w oparciu o cennik. Napiszcie do mnie, jeżeli chcecie wycenić Waszą uroczystość. Chętnie doradzę i podpowiem optymalne rozwiązanie.


„Fotohistoria”

12 – godzinny fotoreportaż dokumentujący wydarzenia całego dnia. Idealny dla tych, którzy chcą uwiecznić wydarzenia od przygotowań, poprzez ceremonię zaślubin i przyjęcie weselne, po oczepiny.

Zawiera 250 zdjęć*

Cena 2850 zł

„Fotonowela”

7- godzinny fotoreportaż ślubny, najodpowiedniejszy do udokumentowania ceremonii zaślubin i kameralnego przyjęcia.

Z możliwością wydłużenia o kolejne godziny w cenie 110 zł/h

Zawiera 150 zdjęć.*

Cena 1950 zł

„Za3mani w kadrze”

2 – godzinna fotorelacja z wydarzenia: wieczór panieński/ kawalerski, rocznica, chrzest lub sama uroczystość zaślubin itp… Z możliwością przedłużenia o kolejne godziny w cenie 110 zł/h.

zawiera 50 zdjęć.*

Cena 950 zł

* W każdym z wariantów, można dokupić zdjęcia pojedynczo lub w pakietach: 24 szt., 50 szt., i 100 szt.


Sesja plenerowa „36”

Usługa obejmuje 4 godzinną sesję fotograficzną w plenerze. Sesję realizujemy w ustalonych wcześniej 1-2 lokalizacjach.

W jej wyniku przekazuję 36 zdjęć poddanych zaawansowanej obróbce cyfrowej po wcześniejszej starannej edycji.

Cena od 1450 zł + koszty logistyczne w przypadku sesji wyjazdowych.

Sesja plenerowa „24”

Usługa obejmuje 3 godzinną sesję fotograficzną w plenerze. Sesję realizujemy w ustalonej wcześniej lokalizacji.

W jej wyniku przekazuję 24 zdjęcia poddane zaawansowanej obróbce cyfrowej po wcześniejszej starannej edycji.

Cena od 1100 zł + koszty logistyczne w przypadku sesji wyjazdowych.

Sesja w dniu ślubu

Tylko z reportażem.

Spontaniczna (ok. 45 min.) sesja w trakcie przyjęcia. Realizowana na terenie lub w pobliżu domu weselnego lub restauracji.

Możliwość zakupienia wybranych zdjęć bez wcześniejszych zobowiązań co do ilości.

Cena 50 zł/ zdjęcie lub pakiet 10 zdj. / 350 zł


Inne ważne informacje:

  • W przypadku łączenia reportaży z sesjami plenerowymi oraz w przypadku realizacji sesji plenerowych w terminach zaproponowanych przeze mnie stosuję dodatkowe gratyfikacje lub rabaty
  • Zadatek na poczet wykonania każdej usługi wynosi 500 zł.
  • Wszystkie zdjęcia, które przekazuję, poddane są drobiazgowej selekcji i postprodukcji. Duży nacisk kładę na budowanie narracji, która opowiada Waszą historię.
  • Ilość zdjęć można powiększyć, korzystając z pakietów lub po prostu dokupując pojedyncze kadry.

Zazwyczaj ilość zdjęć wykonanych podczas waszej uroczystości, jest dużo większa, niż wynika to z zapisu w umowie. Podczas reportażu powstaje bardzo dużo materiału, który potem edytuję i wybieram kadry najciekawsze i możliwie najlepsze pod względem technicznym. Taki wyselekcjonowany materiał wysyłam do wglądu, dając możliwość swobodnego wyboru już docelowej ilości zdjęć.

Realizuję fotoreportaże i plenery ślubne bez ograniczeń terytorialnych. W przypadku realizacji w promieniu pow. 30 km od Warszawy, opłata za dojazd wynosi 1,10 zł za kilometr (tam i z powrotem). Dla bardzo oddalonych realizacji (czas dojazdu pow. 4 godz.) może zaistnieć konieczność doliczenia kosztów logistycznych (nocleg, dieta). Wszystko zależy od kalendarza zleceń, a koszty te mogą być również niższe od wskazanych w cenniku.

Chętnie wyślę Wasze zdjęcia na pendrive. Jeżeli macie takie życzenie, to zaprojektuję dla Was fotoalbum. Współpracuję z renomowaną drukarnią, której zlecam wydruki. Oferta fotoalbumów jest bardzo szeroka dlatego cenę ustalimy indywidualnie, w zależności od Waszych oczekiwań.

© 2023 Zachowaj te chwile… . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.